Wakacyjne podróżowanie w najlepszych cenach! Dzieci do lat 6 podróżują za 0 zł!

Z Polskim Busem dzieci podróżują za darmo!

PolskiBus.com udostępnia ofertę specjalną dla dzieci do lat 6 aż do 5 września!
Jedyny koszt biletu to opłata rezerwacyjna w wysokości 1 zł.
Promocja obowiązuje na krajowych kursach realizowanych przez PolskiBus.com
PolskiBus.com ponownie wprowadza popularną ofertę na podróże dla dzieci! Promocja obejmuje przejazdy na wszystkich trasach krajowych realizowanych przez PolskiBus.com od dziś aż do 5 września. Osoby, które wybierają się na wyjazd razem z pociechami mogą kupić bilet dla dziecka do lat 6 za 0 zł, a obowiązywać będzie jedynie opłata rezerwacyjna w wysokości 1 zł. Okres wakacyjny to najlepszy moment aby wybrać się na rodzinny wypad do jednego z magicznych polskich miast.
Wakacje to najgorętszy okres na wspólne, rodzinne wyjazdy. Od dziś udostępniamy Państwu naszą hitową ofertę dla naszych najmłodszych Pasażerów, obowiązującą także na nowo uruchomiony kalendarz połączeń na najbardziej wyczekiwany czas w roku. Od teraz każde dziecko, do ukończenia 6 roku życia podróżuje z nami za darmo, a jedynym kosztem jest opłata rezerwacyjna w wysokości 1 zł. Pula biletów od złotówki, bezpłatny przejazd dla dzieci, a do tego rezerwacja miejsc w autokarach… Czego można chcieć więcej? Staramy się z całych sił, aby nasza oferta była najatrakcyjniejsza na rynku. Dlatego zachęcamy, aby wypróbowali Państwo wszystkie nasze niespodzianki już dziś kupując bilety na www.PolskiBus.com! – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.
Regulamin Promocji „Dzieci do lat 6 za 0zł*!”.
1. Koszt biletu promocyjnego to 0 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.
2. Promocja dotyczy wyłącznie tras krajowych realizowanych przez PolskiBus.com.
3. Z promocji mogą skorzystać dzieci do 6 roku życia (tj. do dnia ukończenia 6 roku życia).
4. W ramach jednej transakcji użytkownik może zakupić do 9 biletów.
5. Dziecko/grupa dzieci musi podróżować pod opieką osoby pełnoletniej (rodzica lub opiekuna). Dziecko bez opiekuna nie zostanie wpuszczone na pokład autokaru.
6. Zakupu biletu dla opiekuna/opiekunów należy dokonać oddzielnie.
7. Aby skorzystać z promocji należy dokonać zakupu biletów za pomocą wyszukiwarki połączeń na stronie internetowej www.polskibus.com, zaznaczając w zakładce ULGI opcję „Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat”.
8. Wejście do autokaru jest możliwe wyłącznie na podstawie okazania numeru rezerwacji – dzieci również musza go posiadać.
9. Promocja ma charakter limitowany i obowiązuje do 5.09.2017 r.
10. Promocja dotyczy wyłącznie przejazdów indywidualnych zaś nie dotyczy grup zorganizowanych.
* – koszt biletu wynosi 0 zł aby wygenerować bilet należy jednak opłacić 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

Dodatkowe informacje o PolskiBus.com:
PolskiBus.com to najwyższej jakości polski przewoźnik autokarowy, będący liderem rynku. W jego korzystnej cenowo ofercie Pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić na stronie www.polskibus.com już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.

PolskiBus.com obsługuje aż 16 tras, docierając do 26 polskich miast: Bydgoszczy, Częstochowy, Elbląga, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Krynicy-Zdrój, Leszna, Lublina, Łodzi, Mławy, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Płocka, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Sandomierza, Skarżyska-Kamiennej, Torunia, Warszawy, Włocławka, Wrocławia i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 8 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Brno, Budapeszt, Donovaly, Pragę oraz Wiedeń.
Dzięki współpracy z naszymi partnerami, platforma PolskiBus.com integruje również 68 dodatkowych linii, docierając do kolejnych zagranicznych miast takich jak: Amsterdam, Dusseldorf, Hamburg, Lwów, Ryga, Tallinn, Wilno, Zurych oraz polskich m.in. Augustów, Biała Podlaska, Białowieża, Białystok, Kołobrzeg, Polańczyk, Przemyśl, Siedlce, Suwałki, Węgorzewo czy Zamość. Oferta dostępna na www.polskibus.com to aż 84 linie łączące aż 205 miast w Polsce i za granicą.
Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 21 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu Pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.
Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.

Wakacyjne podróżowanie w najlepszych cenach! Dzieci do lat 6 podróżują za 0 zł!
Oceń artykuł

Udostępnij

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*