Agroturystyka z dzieckiem – oto miejsca świetnie oceniane przez rodziców

agroturystyka z dzieckiem

Agroturystyka z dzieckiem to świetny pomysł na wycieczkę czy wakacje dla całej rodziny! Gospodarstwo agroturystyczne położone na pięknej łące, tuż przy lesie czy nad jeziorem zapewni wam kontakt z naturą, spokój, a dzieciom niezapomniane wrażenia.

Plac zabaw, jezioro, rzeka

Sprawdziliśmy, które gospodarstwa agroturystyczne w Polsce zostały bardzo dobrze ocenione przez rodziny z dziećmi. Wzięliśmy pod uwagę agroturystykę z placem zabaw. Uznaliśmy, ze ważne jest również położenie. Gwarantuje ono ciekawe, długie spacery, obcowanie z naturą oraz ciekawe zabawy w terenie. Dlatego miejsca, które uznaliśmy za wyjątkowe, położone są w otoczeniu lasów, jezior, rzek czy gór, z pięknym widokiem z okna.

Agroturystyka z dzieckiem – wyjątkowe miejsca

Oto kilka miejsc, które znaleźliśmy:

Villa Orlik  położona jest w cichej, zielonej okolicy na terenie Barlinecko-Gorzowskiego Parku Krajobrazowego. Na terenie posesji znajduje się prywatny staw, ale to nie wszystko:-) Tylko 100m dalej płynie rzeka Płonia, a 2 km od posesji znajdziemy jezioro Żydowo, 6 km dalej Jezioro Barlineckie. Pensjonat serwuje śniadania, a na życzenie również kolacje. Na terenie posesji mieszka również kot Pieszczoszek, który z pewnością umili czas dzieciom:-)

Villa Orlik uzyskała ocenę 9 w serwisie booking.com

Mała Chatka w podkarpackiej miejscowości Wetlina oceniona przez rodziny jako „wyjątkowy” ze względu na położenie i widok na góry, bliskość szlaków oraz domową atmosferę:-)

Agroturystyka uzyskała ocenę 10/10 w serwisie booking.com

Siedlisko Gizewo nieopodal Mikołajek z placem zabaw, boiskiem do siatkówki, pięknym jeziorem i możliwością wypożyczenia kajaków:-)

Dużo atrakcji na pogodę i niepogodęa, a przede wszystkim obcowanie z piękną naturą!

Siedlisko uzyskało ocenę 9,8/10 w serwisie booking.com

Agroturystyka pod Podkową położona w Mrągowie, dosłownie  500 metrów od miasteczka westernowego Mrongoville. 800 m od amfiteatru w Mrągowie. Agroturystyka oceniona została jako „fantastyczne miejsce”, doceniona za duży ogród, bliską odległość od Mrągowa i plaży oraz przyjazną atmosferę.

Agroturystyka uzyskała ocenę 8,6 w serwisie booking.com

Chata przy Strumieniu w Świeradowie, tylko 3 km od stacji kolejki gondolowej i 30 min spacerkiem od Parku Zdrojowego. Położona cudnie, zobaczcie:

 

A może byliście w gospodarstwach agroturystycznych i polecicie miejsca, które wg was zasługują na miano wyjątkowych? Jeśli tak, napiszcie o nich w komentarzu.

Więcej dobrze ocenionych gospodarstw agroturystycznych z placem zabaw dla dzieci znajdziecie tutaj

Agroturystyka z dzieckiem – oto miejsca świetnie oceniane przez rodziców
5

Udostępnij

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*