Wakacje z dzieckiem na wyspie Gran Canaria? Oto 5 powodów i 8 najlepszych hoteli!

Gran Canaria, kanaryjska wyspa pełna słońca, pięknych piaszczystych i rozległych plaż oraz mnóstwa atrakcji.

Wyspy Kanaryjskie słyną z cudownego, bardzo przyjaznego klimatu. Średnia temperatur odnotowuje małe wahania, woda w oceanie jest przyjemna a powiewy wiatru pozwalają na komfort termiczny.

Gran Canaria to wyspa szczególnie atrakcyjna dla dzieci, z uwagi na piękne plaże z drobnym piaskiem, szerokie oraz łagodne zejścia do oceanu. Dodatkowo wyspa oferuje szereg atrakcji wycieczkowych, m.in. piękne zoo Palmitos położone w wąwozie z pokazami egzotycznych zwierząt. Warta zwiedzenia jest sama stolica wyspy z zabytkową częścią, która zapewne będzie ciekawa do odkrywania. Każde dziecko uwielbia wspinać się po wysokich schodkach, przebiec „dziwnie” wąską uliczką i zdobyć zamek:-)

Gran Canaria to również góry, rodzice starszaków z łatwością zdobędą wzniesienia i odkryją tę inną, mniej turystyczną część wyspy.

A dla miłośników Angry Birds warty odwiedzenia jest Park Angry Birds z bohaterami gry i atrakcjami stylizowanymi na te, które pojawiają się w grze:-)

Jeśli choć trochę poczuliście klimat wyspy, sprawdźcie, jakie zaplecze noclegowe proponuje. Tak, na Gran Canarii jest mnóstwo hoteli rodzinnych, z basenami i animacjami dla dzieci, oto 8 najlepszych i, uwaga, gwarantujących bezpłatny pobyt dziecka:

Hotele dla rodzin z dziećmi na Gran Canarii: dziecko jedzie gratis!

 

Wakacje z dzieckiem na wyspie Gran Canaria? Oto 5 powodów i 8 najlepszych hoteli!
Oceń artykuł

Udostępnij

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*