Grecja z dzieckiem -najlepsze hotele na wyspie KOS

grecja-z-dzieckiem-splashworld-atlantica-porto-bello-beach

Grecja z dzieckiem? Tak! To wymarzony kierunek na rodzinne wakacje. Co ważne, sezon trwa tam od maja do października. I to właśnie wakacje poza sezonem są bardziej atrakcyjne dla rodzin z dziećmi. Ze względu na temperaturę oraz zatłoczenie plaż.

Grecja z dzieckiem – najlepsze hotele na wyspie KOS

Kos, położna nad Morzem Egejskim tuż przy wybrzeżu tureckim słynie z długich, piaszczystych plaż. Stolicą wyspy jest miasto Kos z XIV wieczną twierdzą oraz pięknym portem.

I to właśnie stolica wyspy jest największą bazą turystyczną oraz centrum kulturalno-rozrywkowym.

Hotele, które prezentujemy, dedykowane są rodzinom i uzyskały oceny bardzo dobrze w serwisie Trip Advisor.

TUI FAMILY LIFE Marmari Beach by Atlantica

Resort dedykowany rodzinom z dziećmi. Położony tuż przy pięknej piaszczystej plaży. Do dyspozycji dzieci animacje, konkursy, kompleks basenów, plac zabaw oraz menu dedykowane najmłodszym. Co ważne, na terenie hotelu dostępne są 2 kluby dla dzieci, dla najmłodszych oraz od lat 6 do 11. Dorośli również nie będą się nudzić. Szeroka gama animacji, w tym siatkówka, minigolf oraz dostępność kortów tenisowych pozwoli na aktywne spędzenie urlopu.

Kompleks jest piękny, zobaczcie:

grecja z dzieckiem TUI FAMILY LIFE Marmari Beach by Atlantica

grecja z dzieckiem na wyspie kos

Dowiedz się więcej, sprawdź dostępne terminy

Grecja z dzieckiem w TUI FAMILY LIFE Blue Lagoon Village DELUXE

Pięciogwiazdkowy hotel położony w miejscowości Kefalos, uchodzący za jeden z najpiękniejszych w całej Grecji. Kompleks basenów, bliskość plaży, urozmaicona kuchnia w 7 restauracjach resortu oraz bogate animacje dla dzieci i dorosłych to gwarancja udanych rodzinnych wakacji! Dowiedz się więcej

Zobaczcie:

Dowiedz się więcej

SplashWorld Atlantica Porto Bello Beach

Hotel o standardzie 4 i pół gwiazdki położony w miasteczku Kardamena. Ogród pełen palm jest na pewno bardzo mocną stroną tego hotelu, co podkreślają goście:-) Dodatkowo zadaszone, piękne tarasy i bliskość plaży sprawiają, że jest to idealne miejsce na spokojny wypoczynek z maluchem.

Hotel jest nieznacznie oddalony od centrum miejscowości pełnej rozrywek, ale sam resort obfituje w możliwości ciekawego spędzania czasu. Hotelowy aquapark, piękna, piaszczysta plaża, animacje dla całej rodziny to gwarant udanych wakacji- zobaczcie:

grecja-z-dzieckiem-splashworld-atlantica-porto-bello-beach

grecja z dzieckiem-splashworld-atlantica-porto-bello

Dowiedz się wiecej, sprawdź dostępne terminy

Hotel Sovereign

Czterogwiazdkowy hotel z polską animacją! Dodatkowo, raz w tygodniu wieczór wolny dla rodziców. Co ważne, polska animacja jest dostępna do 6 września.

Usytuowany przy pięknej plaży, z placem zabaw, kompleksem basenów oraz bogatą ofertą animacji rodzinnych. Kilka kilometrów od miejscowości Kardamena. Zobaczcie:

grecja z dzieckiem kos sovereign

grecja z dzieckiem hotel sovereign

Dowiedz się więcej, sprawdź dostępne terminy

Wszystkie hotele dostępne na wyspie KOS w ofercie TUI znajdziecie tutaj

Zobacz wszystkie aktualne oferty wyjazdów dla rodzin z dziećmi!

Grecja z dzieckiem -najlepsze hotele na wyspie KOS
5

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*