Konkurs „Wspomnienie z wakacji” rozstrzygnięty!

fotoksiążka empik foto

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu „Wspomnienie z wakacji”. Bardzo dziękujemy za udział w konkursie. Wszystkie prace były ciekawe, pomysłowe i zgodne z tematem, którym były wakacje z rodziną. Jest nam bardzo miło, że podzieliliście się z nami waszymi wakacyjnymi chwilami. Zgodnie z regulaminem wybraliśmy 5 prac, które uznaliśmy za najciekawsze. Oto zwycięskie prace, a autorom zdjęć serdecznie gratulujemy! Z każdym z laureatów skontaktujemy się.

To nie wszystko! Każdy z uczestników konkursu otrzymuje od nas KOD RABATOWY z 20% zniżką na dowolne odbitki w sklepie internetowym empikfoto.pl. Z każdym z uczestników się skontaktujemy

Poniżej prezentujemy zdjęcia laureatów wraz z komentarzami:

„Rewal czerwiec 2017 😍 Nic nam wtedy nie było trzeba tylko ciepły piasek , morze i kawałek gorącego nieba 

konkurs fotograficzny wakacyjny

„Na dowód tego, że czasem nawet nigdzie nie wyjeżdżając daleko można się świetnie bawić. Wychodząc na basen na podwórku i zjeżdżając do niego ze zjeżdżalni poczuć się jak na wczasach all inclusive, grając w klasy czy układając klocki na chodniku, wyobrażać sobie, że jesteśmy w cudownych parkach rozrywki, a bawiąc się w piaskownicy, mając przed oczami obraz ubiegłorocznych wakacji nad morzem. Jedyne co nas ogranicza, to wyobraźnia, a tej przecież dzieciom nie brakuje, więc bawmy się świetnie, gdziekolwiek jesteśmy, tak po prostu bądźmy szczęśliwi i korzystajmy z uroków lata.

konkurs foto wakacje

„Nasze podróże małe i duże po Irlandii 😁🤗

konkurs fotoksiazka

” Naszym największym wspomnieniem rodzinnym tych wakacji , będzie pierwsza kolonia naszego 8-letniego syna . Z kolonii przywiózł masę wspaniałych wspomnień, plecak pamiątek,głowę pełną marzeń ! Ale w sercu przywiózł coś najcenniejszego-pamięć o super koledze Oliwierze,którego tam poznał i z którym się bardzo zaprzyjaźnił. Jeśli wygramy FOTOKSIĄŻKĘ to właśnie te zdjęcia chcielibyśmy wydrukować. Na pamiątkę dla syna.Na zdj. Rafał z Oliwierem”

konkurs empikfoto

„Bułgaria – św. Konstantyn. Jedne z lepszych rodzinnych wakacji. Piękna pogoda, gorący piasek, ciepłe morze… Na zdjęciu dzieciaki z tatą 😉 Po drodze na plażę znaleźliśmy nieczynny ośrodek wczasowy i od razu wiedziałam, że zrobię tam świetne fotki 😉 Najlepsze było oczekiwanie na wielką falę.. efekty widać

konkurs foto wyjazdyzdzieckiem.pl

Zachęcamy również do przesyłania nam relacji z waszych wyjazdów z dziećmi – każdą opublikujemy! Zobacz, jak to zrobić

A jeśli szukasz propozycji wakacji z dzieckiem w sierpniu, zajrzyj do naszych ostatnich propozycji!

Konkurs „Wspomnienie z wakacji” rozstrzygnięty!
Oceń artykuł

Udostępnij

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*