W góry z dziećmi- najlepsze miejsca, najlepsze oferty – sprawdź

w góry z dziećmi

W góry z dziećmi? Czemu nie! Nawet z maluchami. W Polsce jest wiele pięknych tras, które dzieci pokonają bez problemu. Ważne, by po drodze czekały na nich atrakcje, które staną się „małymi celami”. Świetnym pasmem na wyprawy z małymi dziećmi są Karkonosze czy góry Stołowe. Tatry również mają wiele do zaoferowania najmłodszym, a tutaj dodatkowo infrastruktura noclegowa stoi na wysokim poziomie. W Polskich górach znajdziecie zatem i piękne szlaki na rodzinne wyprawy i świetne hotele oraz pensjonaty zapewniające wiele atrakcji dla dzieci.

Góry Stołowe z dziećmi

Naszym zdaniem na wyprawy z małymi dziećmi świetnie sprawdzają się Góry Stołowe. Piękna Kudowa z urokliwym parkiem, Skalne Miasto tylko kilkadziesiąt kilometrów dalej czy Zoo Safarii w Dvur Kralove w Czechach. Na górskie wędrówki wybierzcie się koniecznie na Błędne Skały, Szczeliniec Wielki czy do zamku w czeskim Nahodzie.

Najlepsze kwatery prywatne w Górach Stołowych znajdziecie tutaj. Wybraliśmy dla was pensjonaty z placem zabaw dla dzieci, ocenione przez rodziców, którzy odwiedzili ten region, jako miejsca „wyjątkowe„. A wśród nich Villa Polanica z cudownym jedzeniem dosłownie 5 minut spacerkiem do Parku Zdrojowym, Biała Paprotka w Polanicy, Apartamenty w Dolinie w Dusznikach Zdrój czy pensjonat z wesołą nazwą Supełek🙂

W góry z dziećmi – Karkonosze

Jeśli zdecydujecie się na Karkonosze, z pewnością warto zdobyć kilka szczytów:-) A jeśli maluchy się zbuntują, atrakcją będzie wjazd kolejką na Śnieżkę, czy Szrenicę. Atrakcjami dla dzieci będą zapewne wodospady: m.in. Kamieńczyk czy Szklarka. Dla miłośników tras rowerowych polecamy piękne trasy rowerowe w Górach Izerskich. Jeśli znajdziecie czas, warto wsiąść w samochód i odwiedzić wrocławskie zoo z pięknym afrykarium.

Najlepsze kwatery prywatne w Karkonoszach znajdziecie tutaj. To pensjonaty z placem zabaw dla dzieci, ocenione przez rodziców, którzy odwiedzili ten region, jako miejsca „wyjątkowe”. A wśród nich Dom Tole – otoczona łąkami willa tylko kilkaset metrów od dworca w Szklarskiej Porębie, Zacisze pod Śmielcem bardzo blisko Karkonoskiego Parku Narodowego czy Dom na Potokiem Borszówka w Szklarskiej Porębie.

19133853

Tatry z rodziną

Tatry – Zakopane, Bukowina, Białka, Tatry Wysokie w Słowacji z aquaparkiem Tatralandia, tutaj dzieciaki na pewno nie będą się nudzić! W Tatrach po stronie polskiej jest wiele łatwych płaskich tras, jak Dolina Kościeliska czy Chochołowska lub też mniej znana Dolina Białego.  Podhale oferuje również wiele termalnych basenów, a aktualne zniżki do obiektów znajdziecie tutaj.

Najlepsze pensjonaty i hotele dla rodzin z dziećmi znajdziecie tutaj. A wśród nich Domek Tatry w stylu regionalnym, zbudowany z bali, położony w cichej części Zakopanego, Dom Wakacyjny na Bzyzku w Czarnej Górze 15 km od Zakopanego czy apartamenty Tatrzański Bór w miejscowości Małe Ciche.

Z dziećmi w Bieszczady

Bieszczady to region, w którym na pewno możecie liczyć na spokój i cisze oraz kameralne wycieczki z dziećmi. Jest to też stosunkowo łatwy region do wypraw z dziećmi. Zobaczycie tu Jezioro Solińskie, a błogi spokój nad jego brzegiem znajdziecie w małych wioseczkach: Zawozie czy Teleśnicy. Tutaj przejedziecie się bieszczadzką ciuchcią, obejrzycie zagrodę żubrów w Mucznem czy wiele drewnianych cerkwi.

Najlepsze pensjonaty z placem zabaw dla dzieci znajdziecie tutaj. A wśród nich Willa Kamieniec w Polańczyku z pięknym widokiem na góry, Brzozowe Wzgórze w Wołkowyi z pięknym widokiem czy całoroczne Domki Stokrotka w Łobozewie Górnym.

Wakacje z dziećmi ze zniżką- hotele w górach nawet 70% taniej

Nawet w szczycie sezonu można znaleźć świetny hotel w dobrej cenie. Sprawdziliśmy, jakie hotele dla rodzin z dziećmi oferują obecnie pobyty z rabatami nawet 70%.

Wśród hoteli w górach oferujących duże zniżki znalazły się Montenero Resort&Spa z basenem i całodziennym wyzywieniem oraz pokojami rodzinnymi w Czarnej Górze 59% taniej, 4 Pory roku&Spa w Krynicy z dala od centrum otoczony zielenią ze zniżką 54%, apartamenty Sun&Snow w Szklarskiej Porębie ze świetnym placem zabaw 56% taniej.

sun snow resort szklarska poręba

Aktualna lista hoteli w górach dla rodzin z dziećmi i znizkami sięgającymi 70% dostępna jest tutaj

A więc w góry z dziećmi!

pod kotelnicą pensjonat białka tatrzańska

Zapraszamy do naszego najnowszego konkursu! Do wygrania wejsciówki do Rodzinnego Centrum Rozrywki – sprawdź szczegóły

W góry z dziećmi- najlepsze miejsca, najlepsze oferty – sprawdź
Oceń artykuł

Udostępnij

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*