Wakacje nad morzem z dzieckiem

wakacje nad morzem z dzieckiem

Planujecie wakacje nad morzem z dzieckiem? Sprawdziliśmy, które kwatery prywatne oraz hotele mają najlepsze opinie, a dodatkowo pojawiają się również w promocyjnej ofercie. Promocje hotelowe bywają jednak bardzo ograniczone czasowo, ale zwykle obejmują wysokie rabaty, przekraczające nawet 70%.

Wakacje nad morzem z dzieckiem – kwatery i pensjonaty nad morzem

Wg serwisu booking.com wśród kwater położonych nad morzem oraz oferujacych plac zabaw dla dzieci najlepsze oceny – „wyjątkowe” uzyskały: Villa Baltica w Międzyzdrojach, Domki Mieroszyno 44 km od Sopotu, Rezydencja Kwiatano w Grzybowie niedaleko Kołobrzegu, Letnia Przystań w Rusinowie – 25 km od Ustki, Amelia Domki w Sianożętach czy Szary Domek w Ustce. Kwater z dobrymi ocenami jest wiele więcej, pełną listę znajdziecie tutaj

Wakacje nad morzem z dzieckiem – hotele ze zniżką

Jeśli liczycie na zniżkę w dobrym hotelu, również mamy coś dla was.

Spa? Basen? Całodzienne wyżywienie? Tak, obecnie dostępnych jest 10 hoteli and morzem zapewniających to wszystko i dodatkowo rabaty przekraczające nawet 70%.  Wśród nich m.in. Baltic Cliff z basenem w Niechorzu z rabatem 76%, luksusowy hotel Skal w Mielnie 150m od plaży, z dostępem do aquaparku  oraz Apartamenty Rozewie z promocją -70% lub hotel Orle w Gdańsku z rabatem 56%.

Dobre hotele w promocyjnej ofercie sprzedają się w sezonie jak „świeże bułeczki”. Polować jednak warto.

Kliknij, aby zobaczyć listę hoteli nad morzem promocyjnej ofercie

Jeśli planujesz wakacje z dzieckiem za granicą, sprawdź aktualne last minute

Wakacje nad morzem z dzieckiem
Oceń artykuł

Udostępnij

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*