Z dzieckiem w Warszawie – konkurs

z dzieckiem w Warszawie

” Z dzieckiem w Warszawie” – ogłaszamy konkurs !

Drogi Rodzicu, mamy dla Ciebie konkurs.

Napisz w komentarzu, którą atrakcję w Warszawie polecasz rodzinom z dziećmi i dlaczego, mile widziane również zdjęcie, na którym zaprezentujesz nam polecane miejsce.

Najciekawsze polecenia/opinie nagrodzimy voucherami do Rodzinnego Centrum Rozrywki Hulakula przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie!

Każda z opinii jest dla nas cenna, wszystkie opublikujemy w artykule „Z dzieckiem w Warszawie” zaraz po zakończeniu konkursu.

Vouchery do Hulakula– jak wziąć udział w konkursie?

Wejdź na nasz profil na Facebooku i napisz w komentarzu, które miejsce w Warszawie polecasz rodzinom z dziećmi i dlaczego. Zdjęcie mile widziane!

Konkurs trwa tylko 7 dni od 21 sierpnia do 28 sierpnia 2017 roku.

 „Z dzieckiem w Warszawie” – regulamin konkursu

Pobierz regulamin konkursu

Nagrody

4 najciekawsze komentrze nagrodzimy voucherami do rozrywkowej Hulakula. Każdy z laureatów otrzyma od nas 2 vouchery: 1 na nielimitowane czasolwo wejście do sali zabaw dla 1 dziecka i 2 rodziców oraz 1 voucher na godzinny tor bowling dla max. 8 osób.

Z voucherów skorzystać będzie można 31 września 2017 roku.

W Hulakula wasze dzieci spędzą miło czas w sali zabaw, gdzie wybiegają się, wyskaczą i wybawią. W międzyczasie posilicie się w restauracji, która zlokalizowana jest w Hulakula, a po posiłku zapraszamy całą rodzinę na kręgle!

Weź udział w konkursie – powiedz nam, co warto zobaczyć w Warszawie! Wejdź na nasz profil na Facebooku 

Jeśli nadal poszukujecie bagażu wakacyjnego  świetnej jakości, ww dobrej cenie, jest OKAZJA – teraz bagaż Wittchen 80% taniej. W ofercie bagaż dla dzieci, pojedyncze walizki i plecaki oraz zestawy dla całej rodziny – sprawdźcie ofertę

Z dzieckiem w Warszawie – konkurs
Oceń artykuł

Udostępnij

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*