Butelki i smoczki ekologiczne

Jak opłacalny jest ten przypadek, czy warto poświęcić mu zasoby i wysiłki?

– Wiesz, zdecydowanie nie można powiedzieć. To nie jest moja sprawa dla mnie. To jest moja radość, romans, który kocham iw którym wkładam swoją duszę. To nie jest produkcja przenośników, każdy produkt – indywidualny, stworzony dla konkretnego dziecka. Czasami inwestujesz więcej zasobów i wysiłku, ponieważ chcesz uzyskać doskonały rezultat. Jest stworzony dla dzieci. Byłoby pożądane, aby dzieci nie tylko się podobały, ale także były przydatne i bezpieczne!

– W jaki sposób mężczyźni i dzieci odnoszą się do twoich działań?

– A mąż i cała rodzina mnie wspierają butelki i smoczki ekologiczne. Za co bez końca są wdzięczni! Dzieci są oczywiście zachwycone pracą takiej mamy. Najstarszy tancerz, z których 11, stopniowo wyciąga ode mnie zasoby do swojej pracy (uśmiecha się – aut.).

– Prawdopodobnie najpierw testujesz swoje produkty na własnych córkach?

– Tak, mniej dotsya (ona jest 4 lat) zawsze testuje zabawki dla wytrzymałości, zainteresowania i rozpoznawania obrazów (jak zwierzęta).

– Które opinie od najmniejszych klientów są najbardziej zapadające w pamięć?

– Zwykle recenzje od dorosłych (uśmiech – aut.). A dzieci zaczynają się entuzjastycznie przyglądać wszystkiemu, uśmiechać się, zastanawiać, radować – wtedy są najbardziej pożądane recenzje! Z tego, co pamiętam: “Książka jest po prostu niesamowita !!! Chcę napisać jakąś opinię zwrotną, ale nie wiem nawet, od czego zacząć, ponieważ emocje są przytłaczające! Wszystko jest przemyślane, perfekcyjnie wykonane, każdy kawałek zamocowane nawet wrażenie, że wszystko zostało przeprowadzone z wielką miłością i tylko pozytywnych emocji, to jakoś odczuwalne natychmiast w swojej pracy. Jeszcze nie butelki i smoczki ekologiczne przedstawiłem tego na nasze urodziny i nie mogę się doczekać reakcji dziewczyny. Jestem pewien, że to będzie kompletne WAU !!! “.

Rozwijanie książek ma specjalne wymagania

– Jaki jest dokładnie popyt wśród bukovinskiej mamy i cipki? A ile to kosztuje?

– Rozwijanie książek jest szczególnie popularne, ponieważ nie kupisz ich w sklepach. Mają na celu rozwój małej ruchliwości dziecka, spryt, mowę i umiejętność korzystania z różnych elementów złącznych. Jeśli chodzi o wartości, tworząc każdą książkę według wieku, płci butelki i smoczki ekologiczne, zainteresowań i życzeniom rodziców dziecka o formacie, liczby stron, elementów treści opracowania. Dlatego cena każdego takiego produktu – indywidualnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *