Leżaczki i kołyski dla dzieci

Ale wszystko nie jest tak pochmurne. Proste dekoracje świąteczne na dom mogą być przyczyną prawdziwej tragedii. Po pierwsze, większość kulek Boże Narodzenie, „deszcz” i wieńce, które są sprzedawane na rynkach Czerniowiec, wyprodukowane w Chinach, a ich jakość jest wątpliwa. Po drugie, rozbita szklana zabawka lub druty elektrycznych latarek w rękach małego dziecka to prawdziwa broń leżaczki i kołyski dla dzieci, która może poważnie zranić samą siebie. I ostatnia rzecz – źle ustawiona choinka spadnie, jeśli dziecko dołączy.

Jak więc udekorować dom, aby wakacje były niezapomniane, a dziecko nie zostało ranne.

Rozbita szklana zabawka lub druty elektrycznych latarek w rękach małego dziecka to prawdziwa broń, która może go poważnie zranić.

Kup dekoracje z dokumentami

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać przy zakupie biżuterii w sklepie, jest uważne sprawdzenie ich jakości.

– Zwykle choinkowe bale, „Rain” sprzedawane oddzielnie, więc nie mają one dokumenty towarzyszące – mówi sprzedaży doradcą jednego ze sklepów Czerniowce Elena Novachuk. – Sprzedawca musi, na żądanie, dostarczyć certyfikat jakości i wszystkie informacje o producencie. Jeśli nie, lepiej pomyśleć o kupieniu czegoś. Zabawki nie powinny mieć ostry zapach szczegóły (takie jak hak do montażu na drzewie) powinna być na tyle silne, aby ciągnąć dekorację nawet jeśli nie spadnie. Ponadto radzę zwrócić uwagę na fakt, że zabawka jest pomalowana. Jeśli małe dziecko jest w domu, może ją polizać i jeść storczyki. Plastikowe i plastikowe ozdoby są często wykonane ze złych surowców. W celu sprawdzenia leżaczki i kołyski dla dzieci ich jakości wystarczy zanurzyć zabawkę w gorącej wodzie. Jeśli woda dostaje dekoracje kolorystyczne – jest to zła jakość.

Wskazówki dla rodziców
Co zrobić, gdy dziecko połyka ornament noworoczny?

Jeśli zauważysz, że nastrój dziecka zmienił się dramatycznie, to jest nerwowy, oburzony, płacze, upewnij się, że nie połykasz niepotrzebnego przedmiotu. W święta jest to szczególnie prawdziwe, ponieważ wiele ozdób choinkowych oddaje się maluchom, które lubią smakować wszystkie przedmioty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *