Maskotki ekologiczne

Ile czasu poświęcasz na stworzenie tej lub innej zabawki?

– Są zabawki, które można zrobić w kilka dni (na przykład teatr z palcami). Jeśli chodzi o tworzenie książek, wszystko zależy od złożoności pracy, zwykle z tygodnia na miesiąc. Czasami tworzona jest kolejka zamówień, szczególnie przed świętami, kiedy gotowego produktu można oczekiwać przez kilka miesięcy.
“Ostatnio moja kreatywność we Lwowie jest bardzo czczona …”

– Masz klientów nie tylko w Czerniowcach?

– W rzeczywistości większość zamówień pochodzi z dużych miast, takich jak Kijów, Charków, Dniepropietrowsk. Ostatnio moja kreatywność maskotki ekologiczne we Lwowie jest bardzo czczona, co bardzo mnie cieszy. Jestem także dumny, że moja praca ujrzała świat. Opracowałem książki edukacyjne już w Kanadzie, Ameryce, Włoszech, Francji, Rumunii.

– O czym marzysz?

– W sensie globalnym mam wielkie marzenie o pokoju w naszym kraju. Jeśli chodzi o osobiste – marzenie, oczywiście, do rozwoju, do poprawy w swojej działalności i przynieść jeszcze więcej radości, życzliwości i miłości do rodziny (uśmiecha się – aut.).

– Jaka była pierwsza zabawka twojej produkcji?

– To była rozwijająca się książka o porach roku, mała, gdzieś 12 na 12 cm, 4 strony. Nie miałem wówczas maszyny do szycia i szyłem wszystko ręcznie maskotki ekologiczne. Zdjęcia były zabawne, a szwy nie zawsze są równe, ale książeczka okazała się urocza i interesująca.

– Jak myślisz, dlaczego robisz tego rodzaju działalność i co daje ci to w sensie moralnym?

– Lubię to. Najpierw szukałem siebie, robiłem biżuterię i akcesoria, rzeczy do wystroju domu. Ale motywy dla dzieci były dla mnie najbardziej ukochane. Czerpię ogromną przyjemność z procesu tworzenia zabawek, przemyślanego każdego szczegółu, wyobrażam sobie, jak dziecko będzie grało i jaką korzyść przynosi mu ta zabawka. I co naprawdę ważne – rozwijanie zabawek ma również na celu interakcję dziecka z rodzicami, co sprawia, że ​​dziecko jest szczęśliwsze (uśmiecha się – aut.).

– Dlaczego ludzie są teraz aktywnie zaangażowani w ręczne wykonanie?

– Myślę, że niektórzy ludzie chcą zrealizować siebie i swój talent dany przez Boga. Niektóre – odciągają od rutyny, kreatywność powietrza uspokaja maskotki ekologiczne i napełnia pozytywnymi emocjami. Każdy chce zrobić coś, co jest dla niej, więc dla kogoś staje się zawodem w życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *