Zabawki ekologiczne

Każdego roku na całym znakiem światowej 1 czerwca Międzynarodowy Dzień Dziecka. Święto zostało wprowadzone w Paryżu w 1949 roku decyzji Kongresu Międzynarodowej Federacji Demokratycznej Kobiet, donosi UNN.

Pierwszy „Międzynarodowy Dzień Dziecka” w 1950 roku oznaczone.

Przy okazji, poglądy dziennikarzy zabawki ekologiczne „postanowiliśmy zapytać, że dzisiejsze dzieci bawią się zabawkami.
Jakie zabawki jak grać najbardziej?

Jakie zabawki dzieci grają nowoczesną Bukovina
Irina, 6 lat

Z lalka Barbie. Uwielbiam jej przebranie w różnych pięknych sukienek, zrobić włosy, a potem może iść na randkę oczyszczenie Misha. bavlyusya również z wielkiego białego niedźwiedzia, karmić go, opowiadać i wprowadziły do ​​łóżka. Jedzenie gotować misia zabawki kuchni. Nawet z przyjemnością jeździ na skuterze i strzelać pęcherzyki.

Jakie zabawki dzieci grają nowoczesną Bukovina
Rostislav, wiek: 16

Jako dziecko, moje najbardziej bliskich twórcy zabawek, chłopcy w stoczni wystawił prawdziwą wojnę. Byłem też projektant „Lego” lubił zbierać zabawki modeli samolotów. Od 13 lat wziąłem zabawki ekologiczne gier komputerowych. Lubię „Arcade” i wyścig.

Jakie zabawki dzieci grają nowoczesną Bukovina
Bogdanka 2,5 roku

Codziennie hrayusya lalka Masza, vozhu w jej przewozu, paszy. Jeszcze pupsyka Nazarchyka, kąpać go co noc. Następnie Bunny przynosi mleko mamy kolację i iść z nim do łóżka. Kocham też gotować, moją matkę. Mam własną kuchnię – kuchenka, garnki, talerze, posiekać warzywa nóż. Często gotuję sałatki, a następnie je nakarmić mama i tata.

Jakie zabawki dzieci grają nowoczesną Bukovina
Jarosław, 13 lat

Najczęściej grane z projektantem zabawki ekologiczne, zaprojektowaliśmy budynki i skonstruowane roboty. I rozbawiony z samochodami i pociągami. Na ulicy z przyjaciółmi grając „Kwacha” i „chowanego”. Teraz większość komputer playing „shooter”. Miłość i koszykówkę i siatkówkę, ale nie lubią piłki nożnej. Nawet robi zapasy, wykonywać ćwiczenia na poprzeczce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *